Zapisy

Inwestycja

Płatność obejmuje 7 dni treningu (6 noclegów), zakwaterowanie, trzy pyszne i zdrowe wegetariańskie posiłki dziennie (zawsze z wegańskimi i bezglutenowymi opcjami). Zakwaterowanie jest w pięknych i dużych apartamentach dla 4-8 osób.

Trening można opłacić w EURO albo PLN

 

Cena ,,Super wczesny ptaszek" - pierwsze 7 miejsc
1600€ - WYPRZEDANE


Cena ,,wczesny ptaszek" - następne 7 miejsc

1700€ - WYPRZEDANE

Cena pełna

1800€


Stypendia dla młodych osób w wieku 18-25 dostępne są z dodatkową aplikacją.

Dla chętnych do uczestniczenia zarabiających w Polsce o niskim budżecie oferujemy możliwość zniżki. Napisz do nas opisując swoją sytuację pod sacredblisstemple@gmail.com (Aleksandra).

Zapisz się teraz

DEPOZYT - W celu rejestracji wymagany jest bezzwrotny depozyt w wysokości 250 €. *
Zarezerwuj swoje miejsce TERAZ, kupując bilet TUTAJ >>> https://www.tickettailor.com/events/erosmedicine/526930

 

(Po zarezerwowaniu miejsca prosimy o wypełnienie Formularza uczestnika - zostaniesz tam automatycznie przekierowany/a po opłaceniu biletu).


Pełene informacje o szkoleniu otrzymasz po całkowitym zarezerwowaniu miejsca, nie później niż 2 miesiące przed szkoleniem.

*Warunki zwrotu

 

Inwestycja w ISTA Poziom 1 jest głębokim krokiem ku sobie. Zakłada się, że jeśli czujesz, że ten trening jest dla ciebie, to nie przypadek.

 

Z tego powodu wymagana jest opłata w wysokości 250 €, aby zarezerwować miejsce i zapewnić sobię konkretną ofertę  cenową. Depozyt ten podlega zwrotowi do 11 września 2021 r. (Minus opłata administracyjna w wysokości 100 €). Od 11 września 2021 r. Opłata rezerwacyjna jest W PEŁNI bezzwrotna i nieprzenoszalna na inne szkolenia lub osoby.

 

Specjalne zarunki związane z COVID19:

1) W przypadku rezygnacji z naszej strony z powodu ograniczeń COVID19 zadatek zostanie zwrócony w całości. Uczestnikom nie przysługuje zwrot jakichkolwiek dalszych kosztów (utrata zarobków, podróż i zakwaterowanie itp.).

 

2) W przypadku anulowania rezerwacji z Twojej strony z powodu potwierdzonego lub podejrzewanego przypadku COVID-19, zwrócimy Ci depozyt minus opłata w wysokości 50 €. Upewnij się, że masz dowód, że przyczyna anulowania jest związana z COVID. Nie otrzymasz zwrotu pieniędzy, jeśli Twój lot zostanie odwołany.

 

3) W przypadku anulowania z Twojej strony, z innych powodów, zapoznaj się z powyższą polityką zwrotów.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

ISTA poziom 1 jest to indywidualny proces w środowisku grupowym. Dobry poziom samo-odpowiedzialnym jest niezbędny do poruszania się po duchowej seksualnej szamańskiej przestrzeni. ISTA jest szkołą mistycyzmu i często zbliża ludzi do ich traum

z szamańskiej perspektywy połączenia z ciałem i duszą. Zalecamy, aby w przypadku kiedy znane jest, że ma się głęboko osadzone traumy, osoby szukały sesji indywidualnej i uzyskały zgodę terapeuty przed wejściem do procesu grupowego.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------