ISTA Poziom  - Duchowe Seksualne Szamańskie Doświadczenie (SSSex)

Międzynarodowy trening ISTA transformujący życie już po raz trzeci w Polsce! Jeżeli jesteś gotów/owa gruntownie zmienić swoje życie, to 8-dniowe szkolenie jest dla ciebie! Tysiące ludzi z 5 kontynentów brało udział w treningach ISTA w ostatnich 12 latach doświadczając potężnych zmian na lepsze poprzez odkrywanie schematów nieświadomego reagowania i transformowanie ich w świadome sposoby istnienia. Trzech międzynarodowej sławy nauczycieli Ohad Ezrahi, Dawn Cherie i Shachar Caspi  (działający również w Polsce od wielu lat) podzielą się z nami swoim doświadczeniem i zdrowymi wzorcami kobiecości i męskości w pełni mocy.

Szkolenie odbywa się w języku angielskim. Symaltaniczne tłumaczenie na język polski zapewniamy kiedy będzie odpowiednie zainteresowanie. Prosimy o jak najwcześniejsze zgłoszenie potrzeby tłumaczenia.

Kilka słów od głównego prowadzącego Ohad-Pelle Ezrahi:

,,Seksualność to wrota ku boskim wymiarom, wrota ku nieskończonej jedności ponad małostkowemu hedonizmowi. Nasza kultura dzisiaj nie uznaje tego. Wiedza o seksualności jako klucz do otwarcia innych wymiarów była szeroko rozpoznawana w starych czasach, ale została prześladowana i utracona. Większość ludzi dzisiaj czuje pociąg aby wejść na skraj tego magicznego ogrodu, podniecają się i często zostają zranienie, ignorując opcję przekroczenia progu. Seksualność to świątynia, gdzie możemy ofiarować nasze odseparowane ego na ołtarzu, otworzyć się na miłość, otrzymać wizje, stworzyć magię, uzdrowić się i zupełnie oddać głębokiej Jedności."

 

Czym jest trening ISTA, Poziom 1?

Skupia się na oczyszczeniu fizycznego i emocjonalnego ciała ze wstydu, poczucia winy i strachu powiązanego z seksualnością i autentycznością. Najgłębszej transformacji doznajemy łącząc się z naszą własną mocą. Badanie swojej seksualności to szybka ścieżka ku napotkaniu swojej mocy, wyzwań i talentów z nią idących.

 

Następuje to poprzez eksploracje wielu najbardziej użytecznych dla nas ścieżek starodawnych świątynnych sztuk tantry, taoizmu i szamańskich tradycji w połączeniu z bardziej nowoczesnymi technikami, takimi jak: NLP, bioenergetyka, wizualizacje, emocjonalne wyzwolenie, aktywacja kundalini, obserwacja przepływu energii, świadomy dotyk i umiejętności odnajdywania przyzwolenia w relacjach intymnych. To tylko kilka z praktyk jakich używamy by głęboko zanurkować w nasz nieodkryty potencjał. Archetypy wewnętrznego mężczyzny i wewnętrznej kobiety są empirycznie analizowane. Kiedy te podstawowe archetypy zostaną w pełni w nas zintegrowane otwierają się drzwi ku głębszej wiedzy o sobie jako o całościowym, dopełnionym samym w sobie człowieku.

 

Trzech prowadzących o ogromnych umiejętnościach podzielą się wiedzą, będą inspirować, prowadzić i wspierać abyśmy wnieśli światłość ku cieniu gdzie czeka na nas nasza moc. Otrzymasz informacje, przewodnictwo i dużo praktyk wokół samo miłości, personalnych granic i przyzwolenia, emocjonalnego wyzwolenia, dialogu głosów, neurologicznego przeprogramowania, Orgazmicznej jogi, pracy z szamańskimi energiami, wzięcie w posiadanie swoich pragnień i umiejętność ich zamanifestowania, dostęp do i umiejętność mówienia z przeciwnej płci, świadoma komunikacja, transformujący oddech szamański, prastare rytuały sztuk świątynnych uzdrawiania i inicjacji oraz silne procesy oczyszczania i aktywacji seksualnej.

 

Całe doświadczenie wzmocnione jest grupowym procesem opartym na bezpieczeństwie, zaufaniu, bezwarunkowej miłości, intymności i akceptacji tego co się pojawia. Pod koniec tygodnia będziemy czuli się bardziej w ciałach, bardziej żywi i obecni, bardziej świadomi swoich schematów i z umiejętnościami jak je zmieniać. Będziemy mieć więcej świadomości emocji i jak dać im przestrzeń, lżejsi i prawdopodobnie bardziej zrelaksowani. Będziemy w lepszej relacji ze swobodnym przepływem życia.

 

Ten tygodniowy trening, będąc podróżą przez istotę życiowych doświadczeń i zranień, jest uniwersalny. Dotyka i ma wpływ na osoby w każdym wieku, każdego pochodzenia, jeżeli jesteśmy gotowi otworzyć się i otrzymać mądrość i podarki dla duszy.

 

 

Czego się spodziewać po treningu ISTA?

 • Jakakolwiek jest twoja sytuacja życiowa, SSSex to szansa aby się zatrzymać, poczuć i popatrzeć na siebie w zupełnie inny sposób. Jest to okazja by obudzić się na swoje życie. 

 • Zaprosi cię do wzięcia ryzyka, poznania i eksploracji swoich granic w bezpiecznym kontenerze.

 • Zapewni ci podstawowe życiowe umiejętności, które wszyscy powinniśmy otrzymać jako nastolatkowie.

 • Zapewni przestrzeń dla ciebie aby widzieć, pokazywać i żyć z tego TY, które ukrywa się pod maskami. Zobaczysz jaśniej gdzie operujesz z ego i schematów myślowych twoich społecznych.

 • Pokarze ci gdzie twoje wewnętrzne struktury męskości i kobiecości są niedojrzałe, niezdrowe albo gdzie są ze sobą w stanie wojny a to poprowadzi ci by sprowadzić je  z powrotem ku jedności, miłości i integracji. To jest wielkie!

 • Zaprosi cię by połączyć się z, opanować i nauczyć się kochać swoje emocjonalne ciało, moc serca i twoje fizyczne JA.

 • Pokaże ci twoje wspaniałe energetyczne jestestwo i nauczy technik jak tańczyć z ciałem energetycznym i fizycznym.

 • Zachęci ciebie do szukania mądrości w ciele i sercu zamiast w głowie.

 • Zapewni silne okazje do uleczenia podstawowych ran.

 • Przypomnisz sobie jak siebie kochać, jak to jest poczuć uzdrawiającą moc przyjemności i zaoferuje ci drogi by poszerzyć swoją seksualność i potencjał orgazmiczny.

 • Pozwoli ci zobaczyć i głęboko zrozumieć, że seksualność i duchowość są jednym i tym samym.

 • Zaoferuje si możliwości uleczenia utraty miłości, seksualności, żałoby, samo miłości i ran związanych z matką i ojcem.

 • Poświeci światłem na miejsca gdzie nasze kultury, religie i społeczeństwa powstrzymywały nas by wyrazić to kim naprawdę jesteśmy.

 • Weźmiesz udział w silnych rytuałach, które przynoszą głębokie uleczenie i odzyskanie mocy.

 • Zaprosi ciebie abyś rozważył/a: jak mogłoby wyglądać twoje życie gdyby nie było kontrolowane przez społeczeństwo, oczekiwania, ego, rodzinę, strach, wstyd i poczucie winy?

 • Będzie ci nawoływać abyś wiedział/a czym naprawdę jest życie jako wolna istota. 

 

Kto uczestniczy w treningach ISTA?

Pary, indywidualne osoby i grupy relacji o jakichkolwiek formacjach są witane na tym treningu. Im większy urodzaj doświadczeń tym bogatszy trening!

Tysiące ludzi z całego świata przeszło ten trening w wieku od 18-80 lat, różnych pochodzeń, wszystkich możliwych orientacjach i identyfikacjach seksualnych, różnych profesji od studentów, artystów, chirurgów, oraz ludzi różnych religii czy nacji. Niektórzy uczestniczą dla własnego samorozwoju, aby uzyskać głębsze połączenie ze sobą, wzbogacić swoje relacje i nadać większej mocy życiu. Innych interesuje eksploracja tego jak ten trening wzbogaci ich profesjonalne życie, cokolwiek to jest. Niektórzy natomiast chcą zagłębić się w profesję świętej i świątynnej seksualności albo edukatorów seksualnych. Uczestnicy pochodzą z różnych ścieżek duchowych i różnych wyborów intymnych relacji (od celibatu, przez monogamię, do poliamorii).

 

Gotowi skoczyć w nieznane?

Często stajemy na granicy zrobienia czegoś czego pragnęliśmy od dawna, aby osiągną cel albo stać się kimś. Mimo to pozostajemy w przysłowiowej kawiarence przy granicy pijąc herbatkę, zerkając poza krawędź na nieznane wody i szukając odpowiedzi w głowie. Umysł nie posiada rozwiązań w tym przypadku, a boimy się podjąć działanie. Może i pozwolimy sobie na spacer do krawędzi, ale szybko powracamy do strefy komfortu, ponieważ zbyt boimy się poczuć ból, poczuć cały impet zmiany jaka by nastąpiła i naprawdę przekroczyć wrota nowych możliwości. Co gdybyś mógł/mogła skoczyć ze skały kiedy twoje serce i dusza wiedzą, że jest czas na zmianę?

 

Na tym treningu dojdziesz do punktu, w którym możesz wybrać, z pełnym zdecydowaniem, bez zastrzeżeń, aby rzucić się z krawędzi…i transformować swoje życie. Gdzie leżą twoje granice? Czy jesteś gotów/owa na skok w nieznane? Co ciebie powstrzymuje? Aby się dowiedzieć…przybądź na trening. Zabierze cię on na granice możliwości, rozszerzy je i zmieni twoje życie na zawsze.

 

 

Praktyczne informacje

Jakie są wymagania by przystąpić do szkolenia?

Nie potrzebujesz żadnej wstępnej wiedzy o szamanizmie czy świętej seksualności. Osoby ze wcześniejszym doświadczeniem również są mile widziane.

 
Co robimy wczasie szkolenia ISTA?

Podstawą pracy jest przyzwolenie, rozwój zdrowych granic i komunikacja. Zawsze masz wybór, a prowadzący pomogą ci nawigować co jest autentyczne dla ciebie na dany moment. Nagość i intymny dotyk są opcjonalnymi częściami tego treningu.

Jeżeli jest to twoją prawdą to cały trening możesz przejść bez dotykania drugiej osoby.

Data

11-17 października 2021, poniedziałek 12h - niedziela 16h. Przyjazd, rejestracja i zakwaterowanie między godzinami 12:00 i 14:00 w poniedziałek. Dodatkowe doby przed i po treningu są możliwe, do ustalenia z gospodarzem.

Miejsce

BioRezydencja to uroczy górski ekologiczny dom na obrzeżach Świeradowia Zdrój. Tereny Gór Izerskich słynie z najczystszego powietrza w Europie(!), uzdrawiających wód i terenów rekreacyjnych.

Zapisy i inwestycja

Płatność obejmuje 7 dni treningu (6 noclegów), zakwaterowanie, trzy pyszne i zdrowe wegetariańskie posiłki dziennie (z wegańskimi i bezglutenowymi opcjami). Jedzenie jest głównie ekologiczne bądź zakupione bezpośrednio od lokalnych rolników. Prosimy o informację o dodatkowych wymaganiach diety. Zakwaterowanie jest w pięknych i dużych apartamentach dla 4-8 osób.

INFORMACJE O CENACH I ZAPISY TUTAJ

Ten trening po raz kolejny dostarczył mi ekspansji i zgłębienia w moją prawdziwą „ja”, moją moc, moją samo-akceptację i samo-miłość. Dotknął on tej części mnie, którą nazywam duszą. Ten trening dał mi przyzwolenie aby się wyrazić, dzielić, kochać, płakać, śmiać się i być w ciszy – aby być autentyczną i rosnąć w siebie jako w pełni zintegrowana dorosła istota. Zrozumienie głębokiej wewnętrznej psychiki, męskiego i żeńskiego aspektu siebie, zdrowych i niezdrowych części siebie są fundamentami do tego, aby naprawdę żyć w Obecności i wolności. Te informacje zostały zintegrowane w treningu zapewniając mi doświadczenie poczucia siebie w wersji w obecności i wolności.

Elaine

Londyn

Please reload

 
 
 
 
 

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

ISTA poziom 1 jest to indywidualny proces w środowisku grupowym. Dobry poziom samo-odpowiedzialnym jest niezbędny do poruszania się po duchowej seksualnej szamańskiej przestrzeni. ISTA jest szkołą mistycyzmu i często zbliża ludzi do ich traum

z szamańskiej perspektywy połączenia z ciałem i duszą. Zalecamy, aby w przypadku kiedy znane jest, że ma się głęboko osadzone traumy, osoby szukały sesji indywidualnej i uzyskały zgodę terapeuty przed wejściem do procesu grupowego.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Czym jest ISTA ?

 

ISTA to transformacja życiowej energii, odziana w miłość i kreatywną ekspresję w świecie. ISTA pracuje głównie z duchowością i seksualnością jako dwie ekspresje życiowej energii. Wizją ISTA’y jest świat gdzie ludzie  egzystują w pokoju, błogości, bez wstydu, bez strachu i w kochającym związku ze swoim ciałem, seksualnością, emocjami, sercem, umysłem i duszą.

 

ISTA uczy, że prawdziwy i trwały sukces w życiu nie jest rezultatem sytuacji materialnej, technik, związków, pracy czy ścieżki duchowej. Sukces wynika z Obecności. Obecność to funkcja bycia w kochającym związku z życiową energią i pozwolenie jej organizować nasze życie i związki zgodnie z jej przeznaczeniem i schematem, którego nie jesteśmy w stanie zrozumieć z wyprzedzeniem, ale musimy go przeżyć. Wszyscy jesteśmy w różnych punktach integracji i ucieleśnienia świadomości życiowej energii. Jako nowa kultura, używając narzędzi, technik i zasobów uczymy się podczas treningów, wspierając siebie samych i siebie nawzajem ku głębi i ewolucji.

 

ISTA jest w służbie życiu i miłości. Nie jest organizacją, a wyrazem żyjącego organizmu. Ruchem jednej miłości uświadamiającej sobie siebie, rozpoznającej i wchodzącej w synergie poprzez rezonowanie ze wszystkimi ekspresjami siebie na świecie. Jest częścią wyłaniającej się uniwersalnej i planetarnej ewolucji i jest rozradowana być jej częścią razem z tobą.