BioRezydencja

BioRezydencja to fuzja nowoczesnego hotelu z duchem ekologicznego, górskiego domu, którego głównym przeznaczeniem jest rewitalizacja ciała, umysłu i ducha gości. To miejsce opuszczamy przesyceni życiową energią i wewnętrznym spokojem. Zakwaterowanie jest w przestronnych apartamentach, stworzonych z myślą o ludziach poszukujących inspirującego miejsca do integracji oraz szeroko pojętej odnowy ciała i ducha.

Budynek BioRezydencji pochodzi z XVII wieku. Obecnie, po przeprowadzeniu gruntownego remontu, dom został przeistoczony w rodzaj duchowego spa, w którym każdy element jest przemyślany pod kątem odprężenia psychofizycznego począwszy od jasnych kolorów ścian, poprzez ekologiczne ogrzewanie gazem drzewnym i naturalne materiały użyte we wnętrzu, na ekologicznej żywności skończywszy. Atmosfera BioRezydencji kojarzy się z ciepłem domowego ogniska i oazą spokoju. Jest to tym łatwiejsze, że niemal każdy apartament posiada własny kominek. Wyposażenie pokoi stanowią drewniane, antyczne meble, a apartamenty posiadają łazienki i aneksy kuchenne, aby zapewnić maksimum komfortu i intymności. BioRezydencja to nie tylko miejsce relaksu i przestrzeń do rozwoju, ale także wyraz głębokiego szacunku do natury, zdrowia i równowagi życiowej.

Zakwaterowanie w apartamentach 4-8 osobowych. Trzy zdrowe i pyszne wegetariańskie posiłki dziennie (z opcją wegańską i bezglutenową). Do tego mnóstwo przestrzeni na spacery wokół.

Dwie godziny od Wrocławia samochodem bądź ok. 3 godzin autobusem.

BioRezydencja

Świeradów Zdrój

ul. Główna 12

59-850

Polska

www.biorezydencja.pl